PRESUNUTÉ!!! Marek Bednár a skupina Benefit

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Koncert presúvame na nový termín. Lístky platia na nový termín. V prípade potreby môžete lístky vrátiť.

Ospravedlňujeme sa, ale pôvodný dátum koncertu na žiadosť účinkujúcich presúvame na nový termín.

Marek Bednár je spevák a hudobník, ktorý pochádza z Nitrianskeho kraja z obce Dedinka v okrese Nové Zámky. Spievaniu sa venuje profesionálne od roku 2008 a v súčasnosti žije v obci Čierne Kľačany pri Zlatých Moravciach. Často ho pozývajú organizátori z celého Slovenska, aby spieval na rôznych plesoch, firemných večierkoch alebo spoločných koncertoch s inými interpretmi.

Výborné meno si získal predovšetkým u kúpeľných hostí účinkovaním v Dudinciach, v Podhájskej, vo Veľkom Mederi, v Bojniciach, v Piešťanoch či inde. Okrem týchto vystúpení, má Marek skvele naštartovanú svoju spevácku kariéru v rámci Slovenska, Čiech a Moravy. Je to hlavne vďaka obľúbeným hudobným televíznym staniciam, v ktorých predstavuje svoju piesňovú tvorbu, ale najčastejšie je to v programe Pesničky z Kasína.

Na našej hudobnej scéne patrí Marek Bednár k tým novším talentovaným objavom melodických šlágrov, ale má svoje ďalšie spevácke sny a túžby.

Rok 2016 bol pre neho prelomový, lebo počas leta potešil priaznivcov svojim prvým CD albumom s názvom Poď so mnou. Pod väčšinou autorských piesní je hudobne a textársky podpísaný Roman Slávik a uznávaný producent Peter Kliment, ktorý mu tento album produkoval.

Marek má svoj vlastný fanklub, ktorý ho pravidelne sprevádza a povzbudzuje pri jeho vystúpeniach a koncertoch.

Od jesene 2018 má Marek Bednár na svete svoj druhý album a spolu s producentom Petrom Klimentom mu dali názov Náruč snov.

Tento album je plný chytľavých melodických hitov v kombinácii s modernými úpravami ľudových piesní. Podstatnú časť textov na tento album napísala Daniela Bubelínyová.

Marek Bednár je naďalej veľmi aktívny a v autorskej pesničkovej súťaži Zlatý Šláger 2019 mal dokonca 4 súťažné skladby, ktoré spieval buď sólovo alebo v duetách. Je to zároveň dôkaz, že usilovne pracuje na nových pesničkách a fanúšikom sľubuje pre rok 2020 tretí CD album, ktorý by mal obsahovať už viac autorských skladieb z dielne jeho producenta Petra Klimenta.

Dĺžka podujatia: 60 minút
Rok výroby: 2023
Dátum lokálnej premiéry: 11. február 2024

Galéria

Zostaň informovaný o našich novinkách

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.