Deň detí s Lacim Strikom

MP
Premiéra:1. jún 2019

30 rokov tanca

V rámci oslavy Dňa detí vystúpi Laci Strike a Street Dance Academy s projektom 30 rokov tanca. Interaktívna show, s ktorou sa pokúsime o zápis do slovenskej knihy rekordov v najvyššom počte ľudí tancujúcich v bielych tričkách. Okrem toho na pódiu vystúpia aj tanečníci z TS Brilant pri Základnej umeleckej škole Petržalská z Kežmarku. Podujatie sa uskutoční na javisku pri radnici v Kežmarku alebo v prípade zlého počasia v Mestskej športovej hale Vlada Jančeka od 14.00 hod.

Každé úspešné zoskupenie má na čele človeka, ktorý tmelí svoj tím a poháňa ho v ústrety novým výzvam. V Street Dance Academy je ním Laci Strike.

Zakladateľ prestížnej tanečnej školy s už 15-ročnou tradíciou a chýrnou kvalitou, si vybudoval vlastný sen na základe dlhoročných skúseností, talentu, ľudského prístupu a nepopierateľnej charizmy.

Stojí za ním veľa úspešných profesionálnych tanečníkov, ktorých naštartoval, naďalej im pomáha v kariére a spoločne vytvárame jeden tím. Svoje tanečné stopy zanechal a stále zanecháva na undergroundovej tanečnej i komerčnej scéne.