Umením meníme svet

MP
Premiéra:13. január 2020
Žáner:Zábava

Výstava školy umeleckého priemyslu z Kežmarku

Návštevníci budú môcť vidieť ukážky tvorby v podaní malých tematických fotografických kolekcií umeleckej, ale aj komerčnej foto-produkcie. Grafický a priestorový dizajn v zastúpení návrhov na poštové známky, logo školy, priemyselné a umelecké produkty a iné 2D grafické štúdie na rôzne témy. Pre milovníkov maľby sú pripravené súbory diel realizované nezvyčajnými výtvarnými technikami. Výstava odráža umeleckú tvorbu žiakov jednotlivých študijných odborov ŠUP Kežmarok.

Vernisáž výstavy sa uskutoční 13. januára o 13.00 h a výstava potrvá do 14. februára 2020

Tešíme sa na vašu návštevu.