POPOLUDNIE ÚCTY K STARŠÍM 2018

POPOLUDNIE ÚCTY K STARŠÍM 2018

Kultúra Kežmarok uvádza

štvrtok, 25. 10. 2018

Október - mesiac úcty k starším

Milí starí rodičia!

Mesiac október je vyhlásený za Mesiac úcty k starším. Október – mesiac, pre ktorý je príznačné zafarbenie prírody do najkrajšieho šatu plného farieb i posledných teplých lúčov slniečka. Október – mesiac, kedy nielen staršia generácia vníma vlastný vek a obhliada sa v spomienkach do zapísaných stránok knihy života, ale aj mladšia generácia si väčšmi uvedomuje pevné miesto, ktoré v ich živote zaslúžene patrí starým či prastarým rodičom. Úcta k človeku je veľmi dôležitá a nielen v tomto mesiaci. Je prejavom slušnosti človeka a mala by byť súčasťou každého z nás.

Pri tejto príležitosti Vás mesto Kežmarok a Mestské kultúrne stredisko Kežmarok pozývajú na

POPOLUDNIE ÚCTY K STARŠÍM

25.10.2018 (štvrtok) o 16:00 hod.

v Mestskom kultúrnom stredisku

Program:

- príhovor primátora mesta,

- vystúpenie žiakov - ZŠ Grundschule a ZUŠ Antona Cígera

- tanečno - športové centrum TEMPO

- tanečná senior country skupina Kamélie z Gelnice

- spevák Dušan Grúň

Pre seniorov je pripravené občerstvenie.

Vstup voľný!