RODINNÝ PRIEVAN

Súčasná komédia z rodinného prostredia

RODINNÝ PRIEVAN.

Súčasná komédia z rodinného prostredia.

Matka má vždy pravdu, aj keď ju náhodou nemá. Traja muži a tri ženy, to nikdy neveští nič dobré. Mikroskopický náhľad do života jednej rodiny, ktorá je "postihnutá" tým najkrajším spôsobom...

Divadelná hra, ktorá vtrhne do života jednej rodiny a vyžmýka z nej množstvo humorných situácií! Overená francúzska komédia ponúka mikroskopický náhľad do domácnosti troch mužov a troch žien, v ktorej má matka vždy pravdu, aj keď ju nemá. Príďte sa zasmiať na príhodách, ktoré všetci poznáme z vlastnej skúsenosti.

“Rodinný prievan je pre všetky vekové kategórie, nájdu si tam svoje naozaj všetci. Táto komédia chytí za srdce, ale aj pobaví, či dá priestor na zamyslenie sa. Herecké obsadenie je zárukou kvalitných výkonov a my už len dúfame, že každý kto príde, si odnesie krásny divadelný zážitok,” hovorí režisér hry Martin Mňahončák a pokračuje: “Tento príbeh, ktorý sa celý odohrá vlastne v jeden piatkový večer, ukazuje život jednej "normálnej" rodiny v tomto "normálnom" svete. Až archetypy ľudského správania sa nás vovedú doprostred medziľudských vzťahov, od neomylnej matky cez narcistického syna až po dcéru, ktorá dospeje práve dnes. A to všetko s úžasným nadhľadom a vtipom. Rodinný prievan nám ukáže samých seba vo všetkých farbách a bude len na nás, ako to prijmeme. Hlavne však nepodľahnúť panike a zabávať sa!“

Obsadenie : Marta Sládečková, Matej Landl, Kristína Svarinská, Kristína Greppelová, Pavol Šimun, Ondrej Bortlík.

Réžia : Martin Mňahončák.

Dĺžka trvania predstavenia : 1h 20min. bez prestávky.

Predstavenie sa uskutoční 12.6.2018 o 19:00 v MsKS Kežmarok, Starý trh 46, 060 01 Kežmarok.

Vstupné: 15 €

Predpredaj vstupeniek: MsKS Kežmarok, Starý trh 47 alebo v Kežmarskej informačnej agentúre, Hlavné námestie 64.

Dátum lokálnej premiéry: 12. jún 2018